Bohaterowie ♥

Carmen Smith 
Osiemnastolatka o nieziemskiej urodzie i ciekawej osobowości. Ma typowo artystyczną duszę, chodzi wiecznie zamyślona i zadumana.Jej hobby to fotografia i rysowanie. Uwielbia czytać poezję. Pesymistycznie nastawiona do świata, od lat zmaga się ze swoją chorobą- białaczką. Nie cierpi rozmawiać o swoich problemach, nie dzieli się nimi nawet z rodziną czy swoją najlepszą przyjaciółką. Twierdzi, że jest to jej brzemię, które sama musi dźwigać. Jej rodzice to wiecznie zapracowani, bogaci prawnicy, którzy pomimo choroby córki, nie zwracają na niej zbytniej uwagi. Dla nich liczy się tylko kariera zawodowa. 
W dzieciństwie przyjaźniła się z Louisem Tomlinsonem, lecz pamięta go jak przez mgłę. Gdyż wyprowadził się z rodzicami z miasta przez co urwał im się kontakt.
Melisa Brown
Najlepsza przyjaciółka Carmen i jej całkowite przeciwieństwo. Jest optymistką, patrzy na świat przez tak zwane różowe okulary. Uwielbia taniec i śpiew. W przyszłości chce zostać sławną tancerką. Jest impulsywna, nie wstydzi się mówić o swoich uczuciach w przeciwieństwie do swojej przyjaciółki. Kocha imprezować, chłopaków i głośną muzykę.

Harry Styles
Zayn Malik
Liam Payne
Louis Tomlinson
Niall Horan
Czyli chłopaki z One Direction.

1 komentarz: